Czynne: PN-PT: 11:30-19:00    SO-N: 11:30-18:00      |   Kontakt z Managerem

Korona Smakosza aż trzykrotnie dla Drogi Mlecznej!

Dzięki Wam, Kochani, zdobyliśmy Koronę Smakosza w kategorii *Atmosfera*. Mało tego! Wyróżniliście nas w kategorii *Lokal na spotkanie z przyjaciółmi" oraz 'Jakość obsługi Klienta*. Dumni i szczęśliwi chcemy gotować dla Was jeszcze lepiej i jeszcze więcej ;-)

6 listopada w Krzywym Kominie na Nadodrzu odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród finansowych (bony do realizacji w hali Makro), statuetek i dyplomów przedstawicielom tych lokali, które zebrały najwięcej ankietowych „koron”, spośród ogółem ponad 2710 głosów, jakie oddali wrocławscy smakosze. Laureaci oraz wyróżnieni odebrali dowody uznania z rąk dyrektor Biura Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Janiny Woźnej i dyrektor hali Makro we Wrocławiu Jolanty Winiarz.  

W artykule czytamy: "Plebiscyt „Korona Smakosza” to pomysł firmy Makro, skierowany do wszystkich punktów gastronomicznych w całej Polsce, nie tylko tych, które zaopatrują się w produkty w sieci tej firmy. Najlepsze w tym konkursie, którego III edycja właśnie się odbyła, jest to, że to klienci restauracji, kawiarni czy barów sami wybierają ich zadaniem najlepsze miejsca, gdzie można najsmaczniej, w miłej atmosferze, przy najlepszej obsłudze zjeść, spędzić czas z rodziną, przyjaciółmi albo we dwoje."

W Waszej ocenie Droga Mleczna zajęła I miejsce w kategorii Najlepsza atmosfera. Oraz zajęła IIi III miejsce w kategoriach Najlepsze miejsce na spotkanie z przyjaciółmi oraz Najwyższa jakość obsługi.

Dalej czytamy: "To niewielki lokal, który działa przy ul. Krasińskiego 32 od początku czerwca. Bistro przyciąga wzrok biało-niebieską fasadą wyróżniającą się z szarego otoczenia, także wnętrze jest wesołe i kolorowe. Menu zwie się tam 'gastrozbiorem'. Droga Mleczna stawia na sezonowość, składniki bierze od lokalnych produktów, wyraźnie zaznacza też dania dla wegan, wegetarian i osób unikających glutenu. Zjemy tam śniadania, kanapki na ciepło, burgery, zupy, drugie dania i desery. Bar powstał z pasji do jedzenia i z zamiłowania do zdrowego stylu życia. Wszystkie produkty przyrządzane na terenie lokalu, także pieczywo i sosy. Kucharze nie smażą na głębokim oleju. Właściciele lokalu zapraszają także sportowców, dla których odpowiednia dieta jest wyjątkowo ważna."

Podsumowanie plebiscytu na wroclaw.pl

Najlepsza atmosfera - gazeta.pl

Podsumowanie plebiscytu na gastronauci.pl

Galeria

Partnerzy

  • ogolnopolskie-centrum.jpg
  • pyszne-pl.jpg
  • style-coach.jpg
  • hrabiny.jpg
  • nomtek.jpg
  • trainingame.jpg
  • kuchniapluspoleca.jpg
  • Super-Karta.jpg

Serwujemy obiady, burgery i ciasteczka.
Zgadzasz się? Więcej informacji w polityce prywatności i ciasteczek.

  Rozumiem i zgadzam się.